Nowe Audi A1 Sportback

W miejskim stylu
W sportowym duchu
Nowe Audi A1 Sportback

Nowe Audi A1 Sportback łączy dynamiczną stylistykę z wysokim komfortem jazdy. Kompaktowy model jest idealnym towarzyszem miejskiego stylu życia, a w trasie pokazuje sportowy charakter. Rozbudowane systemy infotainment i wsparcia kierowcy znane z modeli wyższych segmentów zamieniają każdą podróż w niezapomniane chwile. Możliwość łączenia elementów z różnych linii wyposażenia pozwala na szeroki zakres indywidualizacji.

Zapisz się na jazdę testową
Wypełnij formularz lub zadzwoń 22 510 35 65Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych wyżej w celach marketingowych, przez Krotoski-Cichy sp. z o. o. sp. k. Podanie moich danych osobowych było dobrowolne i świadome. Poinformowano mnie o przysługujących mi prawach, w szczególności o prawie cofnięcia zgody w każdym czasie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Krotoski – Cichy sp. z o. o. sp. k. (KRS: 0000304253) numeru telefonu dla celów przekazania informacji marketingowej. Podanie moich danych osobowych było dobrowolne i świadome. Poinformowano mnie o przysługujących mi prawach, w szczególności o prawie cofnięcia zgody w każdym czasie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

W ramach zgody możemy podjąć z Panią / Panem kontakt w formie połączenia telefonicznego, wiadomości tekstowej lub/i multimedialnej.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji marketingowych od Krotoski – Cichy sp. z o. o. sp. k. (KRS: 0000304253). Podanie moich danych osobowych było dobrowolne i świadome. Poinformowano mnie o przysługujących mi prawach, w szczególności o prawie cofnięcia zgody w każdym czasie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną ofertę produktową w zakresie działalności dealerskiej oraz działalności agenta ubezpieczeniowego.

Prosimy o potwierdzenie zapoznania się z poniższą informacją:
1. Współadministratorami Państwa danych osobowych zebranych w drodze powyższego formularza są: a) Krotoski-Cichy sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Niciarnianej 51/53, legitymująca się numerem KRS: 0000304253, (dalej także jako Spółka). Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: ul. Niciarniana 51/53, 92-320 Łódź, e-mail: dane.osobowe@krotoskicichy.com, nr tel.: 785 012 459. b) Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. legitymująca się numerem KRS: 0000327143, adres: ul. Krańcowa 44, 61-037 Poznań. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: e-mail: iod@vw-group.pl lub pisemnie na w/w adres z dopiskiem "IOD".
W przypadku wyrażenia jednej z powyższych zgód marketingowych, administratorem Państwa danych osobowych jest Krotoski-Cichy sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Niciarnianej 51/53, legitymująca się numerem KRS: 0000304253, (dalej także jako Spółka).
2. Wskazane wyżej dane osobowe są przetwarzane w celu podjęcia czynności zmierzających do realizacji jazdy testowej, na żądanie Klienta zgłoszone w przedmiotowym formularzu. W przypadku wyrażenia jednej z wyżej wskazanych zgód marketingowych, dane osobowe przetwarzane będą również w celu przekazywania informacji marketingowych i handlowych Spółki. Wyrażenie zgody na marketing jest dobrowolne, zgoda może zostać odwołana w dowolnym momencie w drodze wniosku złożonego drogą pisemną, telefoniczną lub e-mail na adresy wskazane w pkt. 1 a).
3. Podstawa prawna przetwarzania: przetwarzanie odbywa się w celu podjęcia działań niezbędnych do zawarcia umowy (art. 6 lit. b RODO). W przypadku wyrażenia jednej z powyższych zgód marketingowych przetwarzanie odbywa się w oparciu o Pani/Pana zgodę (art. 6 lit. a RODO).
4. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu:
odstąpienia od zamiaru zawarcia umowy lub w przypadku zawarcia umowy - do chwili wygaśnięcia prawdopodobieństwa roszczeń (tj. do chwili przedawnienia roszczeń z umowy plus 1 rok powyżej tego terminu), w przypadku wyrażenia zgody marketingowej, dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingu do chwili odwołania zgody oraz dalej w celach dowodowych, do chwili prawdopodobieństwa wygaśnięcia roszczeń (tj. do chwili przedawnienia roszczeń plus 1 rok od tego terminu).
5. Kategorie odbiorców danych osobowych: - podmioty wykonujące na rzecz Spółki zadania związane z administrowaniem strony internetowej; podmioty wykonujące na rzecz Spółki zadania związane z administrowaniem systemami teleinformatycznymi.
- w przypadku wyrażenia jednej ze zgód marketingowych - podmioty realizujące dla Spółki określone czynności marketingowe, np. agencja reklamowa, organizator eventu, callcenter.
6. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany.
7. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego.
8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak podania danych osobowych uniemożliwi realizację usługi jazdy testowej w drodze formularza elektronicznego.

Wyrazisty, mocny charakter

Wyrazista stylistyka o napiętych liniach to znak rozpoznawczy nowego Audi A1 Sportback. Szeroka osłona chłodnicy Singleframe i zaakcentowane boczne wloty powietrza dominują na przodzie samochodu. Audi A1 Sportback oferuje jeszcze więcej przestrzeni we wnętrzu, co przekłada się na większy komfort kierowcy i pasażerów oraz większą pojemność bagażnika. Duże możliwości personalizacji dają dowolność w łączeniu elementów z różnych linii wyposażenia zewnętrznego i wewnętrznego.

plus


Więcej o indywidualizacji i przestrzeni

Jeszcze więcej możliwości

W zależności od wyboru linii wyposażenia (basic, advanced lub S line) wybrane elementy nadwozia Audi A1 Sportback mogą wyglądać inaczej, np. osłona chłodnicy, boczne wloty powietrza, dolna strefa obu zderzaków, dyfuzor oraz tylny spojler. Opcjonalny pakiet czerń jeszcze wyraźniej wyróżnia samochód na drodze. Nowością jest możliwość dowolnego łączenia elementów z różnych linii wyposażenia, także wewnętrznego. bagażnika.

Wiecej mozliwosci

Jeszcze więcej przestrzeni

Wiecej przestrzeni

W nowym A1 Sportback wielkość bagażnika wzrosła o 65 litrów i wynosi teraz 335 litrów, a po złożeniu oparcia tylnego siedzenia wzrasta aż do 1090 litrów. Krawędź ładunkowa znajduje się nisko, co dodatkowo pomaga w wygodnym załadunku.

W pełni cyfrowy
Akustycznie doskonały

Nowe Audi A1 Sportback – już w podstawowej wersji wyposażone w cyfrową tablicę rozdzielczą z 10,25-calowym wyświetlaczem – jest przygotowane na cyfrową przyszłość. Dostępny opcjonalnie wirtualny kokpit pozwala kierowcy na wyświetlanie niezbędnych informacji w bezpośrednim polu widzenia, począwszy od nawigacji, przez informacje infotainment wraz z usługami connect, aż po grafiki niektórych systemów wsparcia kierowcy.

plus


Więcej cyfrowych rozwiązań

MMI Navigation plus i Audi connect

Audi A1 Sportback jest standardowo wyposażone w radio MMI i dotykowy panel MMI touch. Tak jak w przypadku modeli Audi z wyższych segmentów, panel rozpoznaje odręczne pismo i pozwala na wygodną obsługę systemu infotainment. Nawigacja MMI Navigation plus, najbardziej rozbudowany system infotainment nowego Audi A1 Sportback, ma wyświetlacz dotykowy MMI o przekątnej 10,1 cala. Po połączeniu z Audi connect kierowca zyskuje funkcję prowadzenia do celu uzupełnioną o informacje o trasie, ruchu drogowym, parkingach, pogodzie czy cenach paliwa.

Nawigacja

Radio MMI

Bang & Olufsen Sound System

Opcjonalny system nagłośnienia Bang & Olufsen Premium steruje jedenastoma głośnikami o mocy aż 560 W. Efekt trójwymiarowego dźwięku oferuje wyjątkowe w tym segmencie doznania słuchowe i zamienia nowe Audi A1 Sportback w salę koncertową o znakomitej akustyce.

Zestrojony z miastem

Konstrukcja osi nowego Audi A1 Sportback zapewnia zarówno dużą zwrotność, jak i możliwość sportowej, pewnej jazdy. Dostępne są trzy różne konfiguracje zestrojenia zawieszenia, w tym sztywniejsze zawieszenie sportowe. O wsparcie kierowcy dbają najnowsze systemy znane z wyższych segmentów. Między innymi utrzymują nowe Audi A1 Sportback w odpowiedniej odległości od pojazdu przed nim, ułatwiają kierowcy zachowanie toru jazdy i wspierają go podczas parkowania.

plus


Więcej o prowadzeniu

Sportowe prowadzenie

W Audi A1 Sportback dostępne są trzy różne konfiguracje zestrojenia zawieszenia – obok zawieszenia standardowego opcjonalnie dostępne jest sztywniejsze zawieszenie sportowe. Audi A1 Sportback oferuje kierowcy jeszcze szerszy wachlarz emocji podczas jazdy dzięki opcjonalnemu systemowi wyboru dynamiki jazdy Audi drive select i jego czterem trybom: auto, dynamic, efficiency lub individual.

Pewność i bezpieczeństwo

Od prędkości 65 km/h asystent pasa ruchu ostrzega kierowcę wibracjami i subtelnie ingeruje w pracę układu kierowniczego, aby pomóc w utrzymaniu właściwego toru jazdy. System ochrony kierowcy i pasażera z przodu Audi pre sense front rozpoznaje groźne sytuacje i pomaga reagować właściwie nawet w warunkach bardzo złej widoczności, a w krytycznych momentach wyhamowuje samochód. Asystent parkowania współpracujący z aż dwunastoma czujnikami oraz kamerą pomaga wprowadzić pojazd w nawet bardzo wąskie miejsca parkingowe.

Nowe Audi A1 Sportback - Galeria

Grupa Krotoski-Cichy Warszawa