Luksus najnowszej generacji

Audi przenosi kierowców i pasażerów w zupełnie nowy wymiar luksusu.

Nowy język stylistyczny to siła i prestiż wyrażające się w dynamicznych liniach i muskularnych nadkolach oraz szerokiej osłonie chłodnicy Singleframe zwieńczonej efektownymi reflektorami. Funkcjonalne wnętrze modeli Audi zachwyca minimalistycznym designem, luksusowymi materiałami i dbałością o najmniejsze detale. Komfort przestrzeni łączy się z komfortem obsługi dzięki cyfrowej komunikacji. Inteligentne technologie i systemy wsparcia kierowcy współpracujące z układem czujników i kamer zapewniają prawdziwą przewagę dzięki technice na każdym etapie podróży.

Audi A8
Esencja luksusu

Limuzyna zaprojektowana z pasją i perfekcyjną dbałością o każdy najdrobniejszy detal, ekskluzywna w każdym calu. Zapewnia najwyższy komfort nie tylko dzięki najwyższej jakości materiałom, ale również dzięki pionierskim rozwiązaniom technicznym. Ponad czterdzieści systemów wykrywa niebezpieczne sytuacje i w razie potrzeby wyhamowuje samochód, a w przypadku zderzenia chroni kierowcę i pasażerów.Więcej o Audi A8

Audi A8
z ratą od 4 190 zł netto/m-c

Zapytaj o indywidualną ofertę

Audi A7
Zachwycająca stylistyka

Atletyczna sylwetka o ostrych krawędziach z dynamiczną, opadającą sprężyście linią dachu. Audi A7 to wyjątkowy samochód, który jeszcze lepiej komunikuje się z kierowcą dzięki dotykowym ekranom w technologii haptycznej i rozpoznawaniu naturalnej mowy oraz pisma. Każda podróż staje się przyjemnością, gdy sterowanie nawigacją, systemem infotainment i klimatyzacją jest tak proste.Więcej o Audi A7

Audi A7
z ratą od 2 450 zł netto/m-c

Zapytaj o indywidualną ofertę

Audi A6
Nowe oblicze klasy biznes

Audi A6 wyznacza nowy standard w klasie biznes. Najbardziej zaawansowane inteligentne systemy wsparcia kierowcy oraz cyfrowej obsługi zapewniają najwyższy poziom komfortu prowadzenia i bezpieczeństwa. Przestronne, luksusowe wnętrze gwarantuje wyjątkową wygodę podróżowania.Więcej o Audi A6

Audi A6
z ratą od 2 100 zł netto/m-c

Zapytaj o indywidualną ofertę

Audi Q8
Mocny charakter

Charyzmatyczny charakter wyraża się w muskularnej bryle przestronnego SUV-a opisanej dynamiczną linią coupé. Wyjątkowe połączenie potężnej mocy i zwinności stanowi obietnicę doskonałej kontroli w każdym terenie i w każdych warunkach.Więcej o Audi Q8

Audi Q8
z ratą od 3 690 zł netto/m-c

Zapytaj o indywidualną ofertę

Zapytaj o indywidualną ofertę

*
*
*


Wybierz model:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych wyżej w celach marketingowych, przez Krotoski Cichy sp. z o.o. sp. k. Podanie moich danych osobowych było dobrowolne i świadome. Poinformowano mnie o przysługujących mi prawach, w szczególności o prawie cofnięcia zgody w każdym czasie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Krotoski – Cichy sp. z o. o. sp. k. (KRS: 0000304253) numeru telefonu dla celów przekazania informacji handlowej. Podanie moich danych osobowych było dobrowolne i świadome. Poinformowano mnie o przysługujących mi prawach, w szczególności o prawie cofnięcia zgody w każdym czasie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
W ramach zgody możemy podjąć z Panią / Panem kontakt w formie połączenia telefonicznego, wiadomości tekstowej lub/i multimedialnej.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji handlowych od Krotoski – Cichy sp. z o. o. sp. k. (KRS: 0000304253). Podanie moich danych osobowych było dobrowolne i świadome. Poinformowano mnie o przysługujących mi prawach, w szczególności o prawie cofnięcia zgody w każdym czasie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną ofertę produktową w zakresie działalności dealerskiej oraz działalności agenta ubezpieczeniowego.

Prosimy o potwierdzenie zapoznania się z poniższą informacją:*
1. Współadministratorami Państwa danych osobowych zebranych w drodze powyższego formularza jest:
- Krotoski Cichy Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Niciarnianej 51/53, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000304253, (dalej także jako Spółka). Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: ul. Niciarniana 51/53, 92-320 Łódź, e-mail: dane.osobowe@krotoskicichy.com, nr tel.: 785 012 459.
- Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. legitymująca się numerem KRS: 0000327143, adres: ul. Krańcowa 44, 61-037 Poznań. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: e-mail: iod@vw-group.pl lub pisemnie na w/w adres z dopiskiem „IOD”.

2. Wskazane wyżej dane osobowe są przetwarzane w celu przygotowania i prezentacji oferty handlowej. W przypadku wyrażenia jednej z wyżej wskazanych zgód marketingowych, dane osobowe przetwarzane będą również w celu przekazywania informacji marketingowych i handlowych. Wyrażenie zgody dla celu marketingowego jest dobrowolne, zgoda może zostać odwołana w dowolnym momencie w drodze wniosku złożonego drogą pisemną, telefoniczną lub e-mail na adresy wskazane w pkt. 1 a) przedmiotowej informacji.

3. Podstawa prawna przetwarzania: przetwarzanie odbywa się w celu podjęcia działań niezbędnych do zawarcia umowy (art. 6 lit. b RODO). W przypadku wyrażenia jednej z powyższych zgód marketingowych przetwarzanie odbywa się w oparciu o Pani/Pana zgodę (art. 6 lit. a RODO).

4. Dane osobowe przetwarzane będą do chwili zawarcia oraz realizacji umowy oraz dalej do chwili przedawnienia roszczeń plus 1 rok od tego dnia (do chwili wygaśnięcia prawdopodobieństwa roszczeń) lub do chwili odstąpienia od zamiaru zawarcia umowy. W zakresie wyrażonych zgód marketingowych, dane osobowe będą przetwarzane do momentu odwołania zgody oraz dalej w celach dowodowych, do chwili prawdopodobieństwa wygaśnięcia roszczeń (tj. do chwili przedawnienia roszczeń plus 1 rok od tego terminu).

5. Kategorie odbiorców:
- podmioty administrujące stroną internetową, podmioty administrujące systemami teleinformatycznymi Spółki;
- w przypadku wyrażenia zgody marketingowej: podmioty wykonujące na rzecz Spółki zadania związane z marketingiem towarów i usług, np. agencje reklamowe, organizatorzy eventu, callcenter.

6. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany.

7. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego.

8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak podania danych osobowych spowoduje niemożność przekazania oferty handlowej.


* - Pola wymagane
Grupa Krotoski-Cichy Warszawa