Oferta flotowa

Audi Fleet Sales

Audi Fleet Sales
Program Audi Fleet Sales skierowany jest do klientów instytucjonalnych. Celem programu jest zaspokojenie potrzeb związanych z użytkowaniem samochodów służbowych przez zarządy korporacji, kadry menedżerskie oraz właścicieli firm. Ideą programu jest dopasowanie samochodu do zadań i potrzeb konkretnego menedżera. Jego realizacja możliwa jest poprzez kontakt z naszym doradcą Audi. W wybranym czasie i miejscu pomoże on zdefiniować Państwa potrzeby i przygotuje plan działania dla firmy.

Serwis
Audi proponuje rozwiązania, które nie utrudniają pracy menedżerom w przypadku, gdy konieczne jest skorzystanie z usług serwisowych. Podczas naprawy lub przeglądu Audi zapewnia samochód zastępczy. Czas oczekiwania klienta flotowego jest skrócony do minimum. Klient flotowy może również oddać swój samochód do przeglądu lub naprawy w miejscu pracy. Audi zadba o odbiór i dostarczenie samochodu w umówione miejsce.

Samochody testowe
Aby klient flotowy lepiej poznał korzyści płynące z użytkowania marki Audi proponujemy jazdy testowe i użyczenia samochodów. Pozwalają one poznać nasze samochody i zdefiniować oczekiwania wobec wybranego modelu Audi. We wszystkim pomogą Państwu nasi doradcy.

Grupa Krotoski-Cichy Warszawa