Przejrzyste,

proste linie

Wyposażenie wnętrza Audi TTS Coupé ma wyjątkowo sportowy i wyrazisty charakter. Szczególnym akcentem wizualnym jest indywidualnie dobierana kolorystyka sportowych foteli S, boków konsoli środkowej oraz pierścieni nawiewów. Ponadto istnieje możliwość wyboru jednej z trzech wersji kolorystycznych wnętrza.

Wirtualny kokpit Audi
Innowacyjna technika na najwyższym poziomie. Po raz pierwszy w nowym Audi TTS. Tablica wskaźników w postaci ciekłokrystalicznego ekranu o wysokiej rozdzielczości z klasycznymi, okrągłymi zegarami lub futurystycznymi, pełnoekranowymi obrazami dostosowuje wygląd i układ do preferencji kierowcy. Wirtualny kokpit to dowód technicznej przewagi na miarę nowego Audi TTS.
Ekskluzywnie i wygodnie
Wsiądziesz i poczujesz się komfortowo: nowe, seryjne fotele sportowe S z wyraźnie wyprofilowanymi, pneumatycznie regulowanymi bokami gwarantują maksymalny komfort siedzenia. Zapewniają kierowcy ogromną wygodę i doskonałą pozycję. Audi TTS oferuje szeroki wybór tapicerek tkaninowych i skórzanych. Wzór rombów w środkowej części foteli podkreśla sportowy charakter samochodu.
Sportowy wygląd
Szczególnie atrakcyjnym designem charakteryzuje się deska rozdzielcza Audi TTS Coupé. Na jej potrzeby opracowano innowacyjną strukturę powierzchni, nieco wypukłą, w kształcie plastra miodu. Podkreśla ona sportowy wygląd, który już na pierwszy rzut oka robi wyjątkowe wrażenie.
Grupa Krotoski-Cichy Warszawa