Dział Serwisu Blacharsko-Lakierniczego

Serwis Blacharsko - Lakierniczy al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 9c 05-270 Marki
GODZINY OTWARCIA SERWISU Pon. - Pt 7.00 - 19.00 Sobota 8.00 - 15.00

Marcin Grądzki
Doradca Serwisu Blacharsko -Lakierniczego22 781 28 48785 505 836marcin.gradzki@krotoskicichy.com

Krzysztof Trzaskoma
Doradca Serwisu Blacharsko - Lakierniczego22 781 28 48785 504 588krzysztof.trzaskoma@krotoskicichy.com

Krzysztof Cieślowski
Doradca Serwisu Blacharsko - Lakierniczego22 781 28 48725 910 056cieslowski.krzysztof@krotoskicichy.com

Mariusz Żukowski
Doradca Serwisu Blacharsko -Lakierniczego22 781 28 48785 557 879mariusz.zukowski@krotoskicchy.com

Artur Gadziński
Doradca Serwisu Blacharsko -Lakierniczego22 781 28 48785 557 880artur.gadzinski@krotoskicichy.com

Marcin Madej
Doradca Serwisu Blacharsko -Lakierniczego22 781 28 48512 003 634marcin.madej@krotoskicichy.com

Tomasz Joński
Mistrz Warsztatu22 781 28 48tomasz.jonski@krotoskicichy.com

Marek Grochowalski
Mistrz serwisu Blacharsko Lakierniczego22 781 28 48marek.grochowalski@krotoskicichy.com

Radosław Jaskółowski
Koordynator działu likwidacji szkód/ Kosztorysant22 781 28 48785 850 213radoslaw.jaskolowski@krotoskicichy.com

Ewa Borawa
Koordynator Windykacji785 503 213ewa.borawa@krotoskicichy.com

Małgorzata Rustecka
Koordynator Biura22 781 28 48721 200 084malgorzata.rustecka@krotoskicichy.com

Radosław Jaskółowski
Koordynator działu likwidacji szkód/ Kosztorysant22 781 28 48785 850 213radoslaw.jaskolowski@krotoskicichy.com

Edyta Zawistowska
Specjalista ds. Windykacji22 781 28 48721 200 907edyta.zawistowska@krotoskicichy.com

Grzegorz Kuć
Z-ca Kierownika Serwisu 22 781 28 48785 501 297grzegorz.kuc@krotoskicichy.com

Norbert Bartnicki
Zastępca Kierownika Serwisu22 781 28 48782 860 019norbert.bartnicki@krotoskicichy.com

Sebastian Młynarski
Kierownik Serwisu22 781 28 48512 003 403sebastian.mlynarski@krotoskicichy.com

Artur Wróblewski
Kierowca Lawety22 781 28 48694 417 762

Grupa Krotoski-Cichy Warszawa