Konurs Audi Studio SPA Sante

Pełen relaks w ciepłym, spokojnym rytmie.
Rosnący poziom energii witalnej i coraz większy spokój w sercu.
Piękne otoczenie, któe harmonijnie koi wszystkie napięcia.

Teraz właśnie Ty możesz to poczuć całym ciałem.

Wygraj 2 osobowe zaproszenie
do Studia SPA Sante

Regulamin konkursu dostępny jest: tutaj.

Weź udział w konkursie - odpowiedz na pytanie:

Jaki jest twój przepis na wakacyjny wypoczynek?

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Krotoski – Cichy sp. z o. o. sp. k. (KRS: 0000304253) moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularz, w celach marketingowych
W ramach zgody możemy skontaktować się z Panią / Panem w celu zapoznania z akcjami marketingowymi Krotowski - Cichy sp. z o. o. sp. k., przykładowo z inforamcjami o konkursach, ofertach, promocjach, nowych modelach aut, rabatach .

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany adres poczty elektronicznej informacji handlowych od Krotoski – Cichy sp. z o. o. sp. k. (KRS: 0000304253).
W ramach zgody możemy przesłać do Pani / Pana drogą elektroniczną ofertę produktową w zakresie działalności dealerskiej oraz działalności agenta ubezpieczeniowego.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Krotoski – Cichy sp. z o. o. sp. k. (KRS: 0000304253) na kontaktowanie się ze mną przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego Spółki.
W ramach zgody możemy podjąć z Panią / Panem kontakt w formie połączenia telefonicznego, w wiadomości tekstowej lub/i multinedialnej.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych:

1. Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w drodze kontaktu jest Krotoski Cichy Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Niciarnianej 51/53, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000304253, (dalej także jako Spółka).

2. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: ul. Niciarniana 51/53, 92-320 Łódź, e-mail: dane.osobowe@krotoskicichy.com, nr tel.: 785 012 459.

3. Dane osobowe są przetwarzane w celach
- dla celu przeprowadzenia konkursu oraz rozliczenia nagród względem zwycięzców konkursu; - w przpadku zaznaczenia zgody marketingowej - w celach marketingowych i promocyjnych Spółki

4.Podstawą przetwarzania danych osobowych jest:
- w przypadku konkursu - podstawą przetwarzania jest zgoda, a w zakresie rozliczenia nagród zwycięzców konkursu - właściwe przepisy prawa podatkowego;
- w przypadku danych wyrażenia zgody marketingowej - podstawą przetwarzania jest zgoda.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać w dowolym momencie cifnięta, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.


5. Kategorie odbiorcówdanych osobowych: podmioty wykonujące prace zlecone ze strony Krotoski-Cichy sp. z o. o. sp. k., np. agencje marketingowe, organizacje eventu, callcenter, podmioty świadczące usługi kurierskie oraz pocztowe w zakresie zleconych przesyłek.

6. Dane osobowe będą przetwarzane do chwili:
- w przypadku konkursu: do chwili odwołania zgody na ich przetwarzanie lub do chwili rozstrzygnięcia konkursu (decyduje wcześniejsza okoliczność);
- w przypadku wyrażenia zgody marketingowej - do chwili wycofania zgody

7. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany.

8. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego.

9. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność udziału w konkursie oraz przesyłania informacji marketingowych i promocyjnych Spółki.
Grupa Krotoski-Cichy Warszawa